
Плиткоріз Procraft PF1000/180, 600 Вт, 2950 об/хв, диск 180х22,2х2,2 мм, стол 395х385 мм
- В наявності
- Код: PF1000_180
3 510 ₴
- +380 (63) 042-66-61Лайф
Плиткоріз Procraft PF1000/180 – електричний інструмент для мокрого різу плитки і каменю
Потужність: 600 В
Діаметр диска: 180 мм
Частота обертів: 2950 об/хв
Procraft PF1000/180 – електричний плиткоріз для різання плитки з різних матеріалів. Оснащений двигуном потужністю 600 Вт та швидкістю обертів 2950 об/хв
Основні характеристики:
Металевий корпус
Розмір стільниці: 395 х 385 мм.
Можливість виконання "мокрого різу" для зменшення пилу.
Регульований кут різу від 0° до 45°.
Паралельна лінійка.
Захисний кожух для безпеки користувача.
Антикорозійне покриття стільниці.
Цей плиткоріз для використання під час ремонту та будівництва.
Натиснувши кнопку купити або залиште свій номер телефона та наш менеджер з Вами зв'яжеться.
Також можна зробити замовлення в телефонному режимі:
+380501027832
Viber и telegram: 0962521259
Будемо раді Вашому дзвінку)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ванночка | Є |
| Диск | Є |
| Захисний кожух | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Максимальна глибина різання | кут 90°/45° - 34/18мм |
| Розмір столу | 395х385 мм |
| Розмір ріжучого диска | 180х22,2х2,2 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 2950 об/хв |
- Ціна: 3 510 ₴






